V teniskách na svatební koberec – jaký model zvolit, aby ladil s bílými šaty?

Post date:

Author:

Category:

Máte rádi neotřelé stylizace a zajímá Vás, zda jsou tenisky pro Vaše svatební šaty dobrou volbou? Odpovídáme: samozřejmě, je to skvělá volba, zejména pokud se v takové obuvi cítíte pohodlně! Jaký model dámských tenisek zvolit k bílým svatebním šatům?

Postupný odklon od známých řešení

Je všeobecně známo, že nevěsta by měla mít na své svatbě bílé nebo béžové jehlové podpatky a… nosit je celý večer. Přesně tak: zatímco některé dámy mají boty na podpatku rády, naprostá většina z nich je považuje za nepohodlné. Pokud čtete tento článek, pravděpodobně patříte mezi ně a není divu: vždyť trávit většinu dne v botách na podpatku může způsobit nepohodlí nejen těm, kteří jsou proti botám na podpatku, ale i jejich největším fanouškům!

Pokud máte chuť vsadit na méně typické řešení – zvolte pro svou svatební stylizaci dámské tenisky. Ujišťujeme Vás, že tato kombinace bude nejen efektní, ale také velmi pohodlná!

Jaké tenisky zvolit pro svatební šaty?

Už víte, že dámské tenisky jako součást svatební stylizace jsou velmi dobrým řešením. Jaký model si ale vybrat? Odpověď zní: v tom, ve kterém se cítíte dobře! Nejbezpečnější možností je řídit se svými předchozími zkušenostmi, pokud jde o typy tenisek, které nosíte. Cítíte se dobře v kotníkových teniskách Fila? Vyberte si proto model z tohoto typu obuvi! Určitě je pro Vás lepším řešením obuv pod kotník? Zvolte tedy správné barevné řešení a užijte si jedinečnou stylizaci na své svatbě!

Můžete si také koupit jednoduché tenisky oblíbeného střihu a sami si je ozdobit. Jaké doplňky se hodí k Vašim svatebním šatům? Například krajkové lemy nebo nahrazení běžných tkaniček proužky stuhy. Tento outfit si jistě získá pozornost Vašich hostů!

Barva tenisek – jak je přizpůsobit svatebním šatům?

Výběr barvy tenisek závisí především na Vašich preferencích a na tom, jakého výsledku chcete dosáhnout. Pokud chcete klasiku – zvolte např. Pepe Jeans boty v bílé barvě s gumičkami ve stejné barvě. Získáte tak jednotnou stylizaci s poměrně klasickým, elegantním charakterem.

Pokud však toužíte po poutavém looku, budete muset zvolit něco trochu jiné řešení. Které? Opět: to záleží. Dobrým řešením může být sladění obuvi s šaty jako kontrast, tj. volba černých tenisek. V takové verzi ideální budou např. černé tenisky, a pokud chcete jim přidat svatební nádech – vyměňte tkaničky za bílé stužky. Pokud plánujete doplňky – například šperky – v jiné barvě než bílé zlato, barvu tenisek můžete také sladit se zvolenou barevnou variantou. Tímto způsobem získáte mimořádně efektní stylizaci!

Dámské tenisky jsou skvělou volbou jako součást svatebního outfitu. Vyberte si je podle svého vkusu a slaďte s nimi celou stylizaci a užijte si jedinečný look!

Vyberte si ty správné židle k jídelnímu stolu

0
Máte v plánu rekonstruovat kuchyň, nebo si jen pořídit nový jídelní stůl se židlemi? Pak jistě přemýšlíte o tom, jaký je ten správný typ...

Pořídit si vhodný vypínač či zásuvku může občas zabrat dost času

0
Všichni bereme vypínače a zásuvky tak nějak samozřejmě a většinou se nad jejich existencí nijak nezamýšlíme. Kdyby však nebylo těchto doplňků, nemohli bychom doma...

K čemu se dají využít plechové střešní krytiny?

0
Klasické pálené střešní tašky a jejich betonové varianty dnes na českých rodinných domech stále dominují. V posledních letech se ale do popředí dostávají také...

Spolehlivý dodavatel stavebních materiálů je zázrakem pro každého řemeslníka

0
V České republice se pohybují tisíce a tisíce stavebních společností, díky nimž mají lidé kde bydlet, pracovat, bavit se i plnit své základní lidské...

Patagonia a problém s plastem

0
Naše planeta má hluboce znepokojující a všudypřítomný problém s plasty. Skupina výzkumníků dokonce objevila plastové sáčky a obaly ze sladkostí plovoucí v hloubce 11...