Pohodlné nákupy s eko taškami ECOFOL

Post date:

Author:

Category:

Myslete na životní prostředí a vybírejte eko tašky na nákup z přírodních materiálů. Podle čeho eko tašky vybírat?

Anotace: Proč jsou tašky ECOFOL tak ekologické, jak se vyrábí a jaké mají vlastnosti? Vyberte pro svou firmu praktické eko tašky.

Klíčová slova: eko tašky, nákupní taška, papírové tašky, bio tašky, ako tašky s potiskem

Eko tašky: Jak si poradit při výběru nákupních tašek

Vybíráte ekologické nákupní tašky, ale nejste si jistí, jestli koupit papírové tašky, textilní tašky, bio tašky či jiný druh eko tašek? Ať už je máte na běžné nákupy a do domácnosti, nebo pro své podnikání, každá taška má jiné vlastnosti. Podívejte se, na co jsou konkrétní druhy vhodné, jak je to s ekologií těchto tašek a zjistěte, která je pro vás ta pravá.

Jak budete tašky využívat?

Hledáte tašku pro domácí využití a běžné nákupy potravin? Vybírejte takovou, aby se vám příjemně nosila. K oblíbeným patří v posledních letech eko tašky s dlouhými uchy, které přehodíte přes rameno a taška se vám tak lépe ponese i s těžším nákupem. Zároveň se zaměřte na velikost. Děláte menší nákupy nebo tašku potřebujete pro přenos drobností? Bude vám stačit taška menší. Jestliže však děláte velké rodinné nákupy a jezdíte do obchodu autem, vyberte si tašku větší, do které se vám hezky všechno vejde.

Podnikáte a sháníte tašky pro své zákazníky? Mějte vždy po ruce více druhů eko tašek a zákazníci si tak vyberou to, co jim vyhovuje nejvíce. Nezapomínejte však velikost tašek přizpůsobit svému koncovému produktu.

Volba materiálu eko tašky

Papírové tašky

Papírové tašky jsou plně recyklovatelné a vyrobené z obnovitelných zdrojů, čímž šetří životní prostředí. Splňují veškeré atesty, certifikáty a hygienické normy pro styk s potravinami. Hodit se vám budou nejen v gastro průmyslu, papírové tašky jsou v posledních letech oblíbené také v oděvní či obuvní sféře. Využít je můžete prakticky na cokoli. Nedoporučujeme v nich však nosit těžké věci, mohlo by dojít k jejich protržení.

Vybírat můžete bílé papírové tašky a hnědé tašky z kraft papíru, které se vyrábí z rychle obnovitelných přírodních zdrojů. Různé velikosti tašek doplňuje volba úchytu, a to tašky s plochými uchy či tašky s průhmatem.

BIO tašky

Eko tašky jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, takže jsou plně kompostovatelné. Skvělou výhodou je, že jsou perfektně skladné a vhodné k opakovanému použití. BIO tašky mají široké spektrum využití, a to jak na potravinářské, tak i na nepotravinářské výrobky a nákupy.

Eko tašky z netkané textilie

Látkové tašky patří k vysoce odolným eko taškám, takže se nemusíte obávat toho, že by se vám taška jen tak roztrhla. Tašky ze 100 % PP netkané textilie jsou vyrobeny z robustního materiálu a mají také zesílené rukojeti pro maximální pevnost. Dlouhá ucha vám navíc umožní tašku přehodit přes rameno. Tašky z netkané textilie nabízí možnost opakovaného používání a lze je prát v pračce. Jsou prodyšné, zdravotně nezávadné a vhodné ke styku s potravinami.

Opakovatelně recyklované tašky

Moderní, ekologické igelitové tašky Modrý Anděl jsou vyrobeny z opakovaně recyklovatelného sběrového plastu a splňují splňují nejpřísnější environmentální požadavky. Je možné je opakovaně využívat a na konci své životnosti je zapotřebí je správně vytřídit do plastů. Oblíbíte si jejich odolnost a nepromastitelnost. Tato taška je ideální i na objemnější či těžší nákupy.

Věděli jste, že mikrotenové tašky patří také mezi ekologickou variantu? I když se to na první pohled nezdá, jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. Navíc se ze správně vytříděných mikrotenových tašek vyrábí tašky nové – a tak stále dokola. Mohou nám tak sloužit po mnoho let.

Eko tašky s potiskem

Chcete mít originální eko tašky a podpořit tak své podnikání? V ECOFOL vám vytiskneme na tašky logo, firemní slogan či jakoukoli informaci, kterou byste rádi zákazníkům sdělili.

Autor: Žaneta Kadelová

Vilapark Klamovka: unikát na pražském realitním nebi nabízí centrum metropole i zeleň

0
Chcete zůstat navždy v Praze nablízku příležitostí, které metropole nabízí, ale nenašli jste zatím bydlení podle vašich představ? Už hledat nemusíte, jistě vás totiž nadchne...

Chystáte se prodat dům nebo byt? Obraťte se na TRIÁDA realitní kanceláře

0
Důvodů, proč se rozhodneme pro prodej nemovitosti, může být mnoho. Někdo kupuje byty v původním stavu a rekonstruuje je, následně prodává, někdo zdědí byt po...

Hledáte ráj manipulační techniky, například zahradních koleček? Jste tu správně

0
E-shop ekovovyroba.cz, který nabízí širokou škálu zahradních koleček, stavebních koleček, skládacích kontejnerů a manipulační techniky (paletové vozíky, rudly, ruční dvoukolové vozíky, plošinové vozíky) je...

Nemůžete usnout, v noci se často probouzíte a vstáváte unavení? Řešení může být jednoduché.

0
Problém s usínáním má mnoho z nás a příčiny mohou být vážné. Problémy v práni nebo doma, stres, bolesti a tak dále. Pokud vás však netrápí nic...

Domovní čistírna odpadních vod neboli ČOV: Co byste o ní měli vědět?

0
Čistírna, případně čistička odpadních vod či „čéóvéčko“ (ČOV). Několik zažitých názvů označují systém, který v současné době představuje nejdokonalejší způsob likvidace odpadních vod z...