Pohodlné nákupy s eko taškami ECOFOL

Post date:

Author:

Category:

Myslete na životní prostředí a vybírejte eko tašky na nákup z přírodních materiálů. Podle čeho eko tašky vybírat?

Anotace: Proč jsou tašky ECOFOL tak ekologické, jak se vyrábí a jaké mají vlastnosti? Vyberte pro svou firmu praktické eko tašky.

Klíčová slova: eko tašky, nákupní taška, papírové tašky, bio tašky, ako tašky s potiskem

Eko tašky: Jak si poradit při výběru nákupních tašek

Vybíráte ekologické nákupní tašky, ale nejste si jistí, jestli koupit papírové tašky, textilní tašky, bio tašky či jiný druh eko tašek? Ať už je máte na běžné nákupy a do domácnosti, nebo pro své podnikání, každá taška má jiné vlastnosti. Podívejte se, na co jsou konkrétní druhy vhodné, jak je to s ekologií těchto tašek a zjistěte, která je pro vás ta pravá.

Jak budete tašky využívat?

Hledáte tašku pro domácí využití a běžné nákupy potravin? Vybírejte takovou, aby se vám příjemně nosila. K oblíbeným patří v posledních letech eko tašky s dlouhými uchy, které přehodíte přes rameno a taška se vám tak lépe ponese i s těžším nákupem. Zároveň se zaměřte na velikost. Děláte menší nákupy nebo tašku potřebujete pro přenos drobností? Bude vám stačit taška menší. Jestliže však děláte velké rodinné nákupy a jezdíte do obchodu autem, vyberte si tašku větší, do které se vám hezky všechno vejde.

Podnikáte a sháníte tašky pro své zákazníky? Mějte vždy po ruce více druhů eko tašek a zákazníci si tak vyberou to, co jim vyhovuje nejvíce. Nezapomínejte však velikost tašek přizpůsobit svému koncovému produktu.

Volba materiálu eko tašky

Papírové tašky

Papírové tašky jsou plně recyklovatelné a vyrobené z obnovitelných zdrojů, čímž šetří životní prostředí. Splňují veškeré atesty, certifikáty a hygienické normy pro styk s potravinami. Hodit se vám budou nejen v gastro průmyslu, papírové tašky jsou v posledních letech oblíbené také v oděvní či obuvní sféře. Využít je můžete prakticky na cokoli. Nedoporučujeme v nich však nosit těžké věci, mohlo by dojít k jejich protržení.

Vybírat můžete bílé papírové tašky a hnědé tašky z kraft papíru, které se vyrábí z rychle obnovitelných přírodních zdrojů. Různé velikosti tašek doplňuje volba úchytu, a to tašky s plochými uchy či tašky s průhmatem.

BIO tašky

Eko tašky jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, takže jsou plně kompostovatelné. Skvělou výhodou je, že jsou perfektně skladné a vhodné k opakovanému použití. BIO tašky mají široké spektrum využití, a to jak na potravinářské, tak i na nepotravinářské výrobky a nákupy.

Eko tašky z netkané textilie

Látkové tašky patří k vysoce odolným eko taškám, takže se nemusíte obávat toho, že by se vám taška jen tak roztrhla. Tašky ze 100 % PP netkané textilie jsou vyrobeny z robustního materiálu a mají také zesílené rukojeti pro maximální pevnost. Dlouhá ucha vám navíc umožní tašku přehodit přes rameno. Tašky z netkané textilie nabízí možnost opakovaného používání a lze je prát v pračce. Jsou prodyšné, zdravotně nezávadné a vhodné ke styku s potravinami.

Opakovatelně recyklované tašky

Moderní, ekologické igelitové tašky Modrý Anděl jsou vyrobeny z opakovaně recyklovatelného sběrového plastu a splňují splňují nejpřísnější environmentální požadavky. Je možné je opakovaně využívat a na konci své životnosti je zapotřebí je správně vytřídit do plastů. Oblíbíte si jejich odolnost a nepromastitelnost. Tato taška je ideální i na objemnější či těžší nákupy.

Věděli jste, že mikrotenové tašky patří také mezi ekologickou variantu? I když se to na první pohled nezdá, jsou vyrobeny z recyklovaného plastu. Navíc se ze správně vytříděných mikrotenových tašek vyrábí tašky nové – a tak stále dokola. Mohou nám tak sloužit po mnoho let.

Eko tašky s potiskem

Chcete mít originální eko tašky a podpořit tak své podnikání? V ECOFOL vám vytiskneme na tašky logo, firemní slogan či jakoukoli informaci, kterou byste rádi zákazníkům sdělili.

Autor: Žaneta Kadelová

Matrace vyrobeny v Česku poptávejte od výrobce Ostaš

0
Pořízení si nové matrace obvykle není levnou záležitostí, avšak kvalita spánku je velmi důležitá nejen pro dobrou kondici pohybového aparátu, ale také pro náladu,...

Posezení z bytelné betonové nebo kvalitní kovové konstrukce. Které zvolíte?

0
Máte doma zahradu, na které rádi trávíte čas setkáváním se s přáteli nebo s rodinou, posedíte si u dobrého jídla a pití a dlouhé hodiny si...

Proč si pojistit nemovitost a jak jednoduše uzavřít pojistnou smlouvu?

0
Stavíte právě svůj vysněný dům, nastěhovali jste se do rodinného domu nebo jste si koupili byt do osobního vlastnictví? Ve všech těchto případech je...

Nejste si jistí designem nábytku? Poradíme vám, jak si nejlépe vybrat!

0
Design nábytku je rozhodně jednou z věcí, které vždycky budeme řešit. Vedle svého praktického účelu totiž dokáže nábytek také opravdu zásadně ovlivnit to, jaké prostředí...

Recyklace vody pro ekonomický a ekologický provoz

0
V současné době máme pitné vody sice stále dostatek, ale už za pár let by to mohl být nepřekonatelný problém. Recyklace vody je dnes...