Fotografie teras, jejichž majitelé se zamilovali do 2cm venkovních dlažeb

Post date:

Author:

Category:

Při pohledu na 2cm dlažby na terasu a k bazénu se vám zatají dech! Jsou totiž mimořádně krásné a půvabné. O vaši přízeň se budou ucházet dokonalé keramické imitace kamene, dřeva, kovu a mnohé další imitace. Jeden design bude krásnější než druhý a vy budete tápat, který zvolit. Své by o tom mohli vyprávět i majitelé českých teras či bazénů. Nyní máte možnost prohlédnout si 4 povedené realizace. Jaký vzhled těmto terasám a bazénům dominuje? A jaké výhody majitelům přinesla pokládka dlažby na terče?

Na prvních fotografiích si můžete prohlédnout exteriér jako z Hollywoodu! Majitel pro něj zvolil venkovní dlažbu k bazénu, která je na pohled i na dotek nerozeznatelná od pravého kamene. V kombinaci s prostornou sedací soupravou, slunečníky, palmami a spoustou další zeleně kolem je tato terasa zárukou vytříbeného stylu. Takový bazénový ráj pak přímo vybízí k relaxaci a sladkému nicnedělání. Majitel zvolil pokládku bez lepidla na terče, která byla snadná a rychlá.

Majitel má na terase a prostranství u bazénu 2 cm dlažbu imitující kámen s názvem Frame.

Okouzlila vás tato realizace? Obraťte se na specialisty firmy M.B.KERAMIKA, kteří vám rádi navrhnou podobné řešení. Spoustu dalších fotografií teras a bazénů najdete na Terasy inspirace a Bazény inspirace.

Další majitelku na webových stránkách firmy nadchla venkovní 2cm dlažba v imitaci zkorodované mědi v modro-zelené barvě. Ve své vyvolené dlažbě se doslova vzhlédla, o čemž svědčí i její slova. „Když jsem sháněla dlažbu na terasu, neměla jsem jasnou představu o tom, jak by měla vypadat. Chtěla jsem prostě něco zajímavého a hezkého, co mi hned padne do oka. Po objevení dlažby Zinc jsem ihned věděla, že právě tato keramická imitace se stane ozdobou naší terasy,“ popsala zákaznice.

Majitelka má na terase 2cm dlažbu Zinc v imitaci mědi.

Nejdříve zkusila napsat na online chat firmy s dotazem na cenu podlahy. Jak uvedla, příjemně ji překvapilo, že se jí online specialistka ihned začala věnovat. Majitelka terasy pak získala spoustu další inspirace-detailní fotografie a videa dlažby na terasu. Specialistka postupně vytvořila cenovou nabídku, doporučila vhodné terče a spočítala, kolik jich bude potřeba. Na závěr bylo samozřejmostí zajištění dopravy venkovní dlažby přímo domů. Celý výběr a nákup tak proběhl online z pohodlí domova zákaznice.

Detail terasy, jejíž ozdobou je dlažba v imitaci mědi.

Poradenství a následný nákup online využil také další zákazník, který podlehl kouzlu 2cm dlažby v imitaci dřeva. A není se čemu divit, protože dlažba vypadá jako pravá dřevěná podlaha. Majitel terasy se původně vážně zamýšlel nad tím, že na zahradu pořídí dřevěnou podlahu nebo WPC desky. Tak proč nakonec zvítězila dlažba na terasu z keramiky? „Pro venkovní dlažbu jsme se s manželkou rozhodli zejména z důvodu praktičnosti. O podlahy z pravého dřeva je třeba více pečovat, o dlažbu nikoliv, imitace je snadno omyvatelná. WPC desky zase nemají takovou trvanlivost jako keramické dlažby,“ sdělil svůj pohled na věc.

Majitel má na terase 2cm dlažbu v imitaci dřeva s názvem Natura Wood.

Jak je spokojen s pokládkou dlažby na terče a jaké výhody mu přinesla? „Dlažbu jsme nechali položit na terče kvůli jednoduché montáži a také pro možnost případné výměny dlaždic. Pod dlažbu jsme šikovně schovali trubky pro odtok dešťové vody ze střechy pergoly,“ přiblížil majitel terasy v dekoru dřeva.

Detail dlažby na terasu v dekoru dřeva Natura Wood.

Poslední, a tedy čtvrtý majitel terasy, kterou vám chceme dnes ukázat, zvolil kamenný design 2cm dlažby. Pod dlažbou se dá ledacos důležité schovat. Jako například kabely od zahradního osvětlení či potrubí. Majitel má radost z toho, že s dlažbou se dá i po pokládce snadno manipulovat. To přijde vhod například v případech, kdy bude potřeba opravit či rozšířit kabeláž.


Tuto terasu zdobí 2cm keramická imitace kamene, která se jmenuje Gare du Nord.

I tento majitel se rozhodl pro nákup exteriérové dlažby online, který pro svou jednoduchost a pohodlnost využívá čím dál více lidí. Se specialistkou z online chatu komunikoval také přes telefon a e-mail a před objednáním dlažby si nechal zaslat vzorek domů, aby se ujistil, že vybraná dlažba bude opravdu stejně krásná jako na fotografiích či ve videu.

Detail terasy majitele, který zvolil keramickou imitaci kamene.


Jak správně zabezpečit chatu před koncem sezóny

0
Podzimní počasí je už bohužel tady a letošní chatařská sezóna pomalu končí. Velká část majitelů chat a chalup si bohužel neuvědomuje, že právě takovéto...

Drobné doplňky dokáží udělat velkou změnu v celkovém dojmu z outfitu

0
Už odpradávna se ženy i muži zdobí nejrůznějšími náramky a náhrdelníky. Dříve měly spíše symbolizovat příslušnost ke kmeni, vesnici, či rodině. Ale velmi brzy...

Instalatér z Prahy, který vyřeší a odstraní potíže nejen na ucpaném odpadu

0
Nedávno se vám stalo, že se vám ucpal odpad nebo jste potřebovali urychleně udělat jinou instalatérskou práci, a tak jste zavolali prvního instalatéra, který...

Ploty, které budou vašemu pozemku slušet

0
V případě, že aktuálně řešíte plot, tak je potřeba přesně vědět, jak na to a jak přesně vědět, že si vybíráte dobře. Plotové dílce, plotové...

Když na „čoch“, tak s párty stanem

0
Zajít si tak na pořádný čoch! Že jste to slovo nikdy neslyšeli? Pak jste patrně nebyli na „bečce, chlastačce, nebo moderním slovem zvané garden...