Drobné doplňky dokáží udělat velkou změnu v celkovém dojmu z outfitu

Post date:

Author:

Category:

Už odpradávna se ženy i muži zdobí nejrůznějšími náramky a náhrdelníky. Dříve měly spíše symbolizovat příslušnost ke kmeni, vesnici, či rodině. Ale velmi brzy vyznačovaly i společenský status. V dnešní době se doplňky staly součástí našich každodenních outfitů a je úplně jedno, zda jde o levnou bižuterii z dovolené, či zlaté a diamantové šperky.

Protože i drobný doplněk dokáže povznést běžné a nudné oblečení na zajímavý outfit. Třeba takové obyčejné náušnice či náhrdelník, změní opticky i vzhled obličeje. Snadno potlačí vaše „vady“ a odvedou pozornost jinam.

Doplňky pro zvláštní příležitosti

Muži a ženy si automaticky na významné příležitosti navléknou nejcennější doplňky. Perlové náhrdelníky a náušnice, motýlky, náramky, značkové hodinky, to vše se stalo součástí outfitů na gala večery a plesy.

Většina z nás však tápe, pokud událost není příliš honosná, jaké si šperky vybrat. Aby nebyly „příliš moc“, ani nepůsobily „moc lacině“. Vždy, když tápete, raději zvolte honosnější šperk. Vyplatí se vypadat elegantněji.

V poslední době si muži i ženy velmi oblíbili dřevěné šperky. Již dříve se nosily klasické dřevěné korálky, které byly broušeny do tvaru kostiček, či kuliček, často však byly nějakým způsobem nalakované a nabarvené a nevynikla přírodní krása dřeva.

To však v dnešní době již neplatí. Velice oblíbené jsou na svatby a neformální party u mužů dřevěný motýlek k obleku, kde je přiznán materiál a dřevo může pěkně vyniknout.

I v domácnostech se velmi často objevují dřevěné dekorace – dřevěné podtácky, dřevěné vázy, či truhlíky. Trendy totiž velí návrat k přírodě ve všech směrech.

Šperky jako investice

Na druhé straně je na trhu sortiment šperků, které se pro běžné nošení naprosto nehodí. Nikdo asi běžně do zaměstnání nenosí náušnice v hodnotě nového auta. Takové diamantové a zlaté šperky se pořizují jako rodinné šperky, dalo by se říci, že jsou určitou formou investice.

Pokud zvažujete nákup podobných šperků, ujistěte se, že je budete mít řádně zabezpečeny a pojištěny.

V době, kdy začalo šílenství kolem koronaviru, bylo jasně vidět, že diamanty a zlato jsou po celém světě považovány za jistotou investici, která si zachovává hodnotu. I když ekonomická situace kolísá, poptávka po zlatu a diamantech tu bude vždy. Šperky si drží svou hodnotu a jsou považovány za likvidní aktivum.

Vilapark Klamovka: unikát na pražském realitním nebi nabízí centrum metropole i zeleň

0
Chcete zůstat navždy v Praze nablízku příležitostí, které metropole nabízí, ale nenašli jste zatím bydlení podle vašich představ? Už hledat nemusíte, jistě vás totiž nadchne...

Chystáte se prodat dům nebo byt? Obraťte se na TRIÁDA realitní kanceláře

0
Důvodů, proč se rozhodneme pro prodej nemovitosti, může být mnoho. Někdo kupuje byty v původním stavu a rekonstruuje je, následně prodává, někdo zdědí byt po...

Hledáte ráj manipulační techniky, například zahradních koleček? Jste tu správně

0
E-shop ekovovyroba.cz, který nabízí širokou škálu zahradních koleček, stavebních koleček, skládacích kontejnerů a manipulační techniky (paletové vozíky, rudly, ruční dvoukolové vozíky, plošinové vozíky) je...

Nemůžete usnout, v noci se často probouzíte a vstáváte unavení? Řešení může být jednoduché.

0
Problém s usínáním má mnoho z nás a příčiny mohou být vážné. Problémy v práni nebo doma, stres, bolesti a tak dále. Pokud vás však netrápí nic...

Domovní čistírna odpadních vod neboli ČOV: Co byste o ní měli vědět?

0
Čistírna, případně čistička odpadních vod či „čéóvéčko“ (ČOV). Několik zažitých názvů označují systém, který v současné době představuje nejdokonalejší způsob likvidace odpadních vod z...